Joonas Tamm aitas Desna suure võiduni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Joonas Tamm
Joonas Tamm Autor/allikas: FK Desna

Neljapäeval täismängu ja ühtlasi nullimängu teinud keskkaitsja Joonas Tamm aitas pühapäevases sõpruskohtumises Tšernigivi Desna värava puhtana hoida ning tegi seda ka esmaspäeval.

Desna kohtus Valgevene kõrgliigaklubi Vitebskiga, kes alistati 4:0. Tamm vahetati välja 2:0 eduseisul, kohtumise 71. mänguminutil. Minut hiljem läks Ukraina kõrgliigaklubi 3:0 juhtima ning 90. minutil löödi ka neljas pall Vitebski võrku, vahendab Soccernet.ee.

Esmaspäeval oli sõpruskohtumine veel teiselgi Eesti koondislasel Ilja Antonovil, kelle koduklubi Ararat-Armenia mängis Venemaa esiliigaklubi FK Tekstilšiku vastu. Kui viimases sõpruskohtumises noppis Ararat suureskoorilise võidu, siis sel korral ei suudetud ühtegi väravat lüüa, aga ka enda värav hoiti puhtana.