Naiste saalijalgpalli karikavõistlustel selgusid alagruppide koosseisud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Naiste saalijalgpalli karikavõistlused
Naiste saalijalgpalli karikavõistlused Autor/allikas: EJL

Jaanuari alguses peetakse naiste saalijalgpalli alagrupiturniire Kehra ja Raasiku Spordihoones, selgusid alagruppide koosseisud.

Karikavõistlustele teenisid kutse 2019. aasta meistrivõistluste tugevamad naiskonnad ja tänavusel hooajal saalijalgpalli meistrivõistlustel osalevad võistkonnad.

Esimene alagrupiturniir peetakse 4. jaanuaril Kehra Spordihoones algusega kell 11.00. Seal on võistlustules Põltsamaa Motiiv SK 10, Nõmme Kalju FC, Pärnu JK, JK Tallinna Kalev ja Tallinna JK Legion.

Teise alagrupi kohtumised toimuvad 5. jaanuaril Raasiku Spordihoones algusega kell 11.00. Edasipääsu nimel hakkavad heitlema FC Pae United, Tallinna FC Flora, Saku Sporting, Tartu JK Tammeka ning JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN.

Mõlemad alagrupid peavad ühepäevase turniiri, kus kõik võistkonnad mängivad omavahel läbi ning neli parimat naiskonda pääsevad edasi finaalturniirile, mis toimub 12. jaanuaril Kehra Spordihoones. Mänguaeg alagrupiturniiridel on 1x17 minutit.

I alagrupiturniiri ajakava:

kell 11.00 Nõmme Kalju FC - Tallinna JK Legion
kell 11.25 Pärnu JK - JK Tallinna Kalev
kell 11.50 Põltsamaa Motiiv SK 10 - Nõmme Kalju FC
kell 12.15 Tallinna JK Legion - Pärnu JK
kell 12.40 Põltsamaa Motiiv SK 10 - JK Tallinna Kalev
kell 13.05 Nõmme Kalju FC - Pärnu JK
kell 13.30 Tallinna JK Legion - Põltsamaa Motiiv SK 10
kell 13.55 JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC
kell 14.20 Pärnu JK - Põltsamaa Motiiv SK 10
kell 14.45 JK Tallinna Kalev - Tallinna JK Legion

II alagrupiturniiri ajakava:

kell 11.00 FC Pae United - Saku Sporting
kell 11.25 Tallinna FC Flora - JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN 
kell 11.50 Tartu JK Tammeka - FC Pae United
kell 12.15 Saku Sporting - Tallinna FC Flora
kell 12.40 Tartu JK Tammeka - JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN 
kell 13.05 FC Pae United - Tallinna FC Flora
kell 13.30 Saku Sporting - Tartu JK Tammeka
kell 13.55 JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN  - FC Pae United
kell 14.20 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka
kell 14.45 JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN - Saku Sporting

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: