Barcelona komistamine avas Realile tabelitipus ukse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Barcelona mängijad
Barcelona mängijad Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania jalgpalli meistrivõistlustel avanes Madridi Realil minna tabeli ainuliidriks, kui Barcelona mängis Sociedadi Realiga 2:2 viiki.

Tiitlikaitsja Barcelona jäi võõrsil juba 12. minutil kaotusseisu, kuid Mikel Oyarzabal realiseeris võõrustajate eest penalti. Antoine Griezmanni (38.) ja Luis Suareze (49.) väravad viisid küll Barcelona juhtima, ent Alexander Isaki 62. minuti tabamus tõi Sociedadile väärtusliku viigipunkti.

Barcelona viik tähendab, et homme Valenciaga mängival Madridi Realil on võimalus võidu korral asuda liigatabeli ainuliidriks. Momendil lahutab esimesel kohal olevat Barcelonat ja nende teisel kohal olevat suurrivaal Reali vaid üks punkt.