Leicesteri võiduseeria katkes, Liverpool kasvatas tabelitipus edumaad ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Liverpooli mängijad
Liverpooli mängijad Autor/allikas: Imago/Sportimage/Scanpix

Inglismaa jalgpalli meistrivõistlustel kasvatas tabeliliider Liverpool edumaa lähima jälitaja ees kümnepunktiliseks.

Liverpool võõrustas 17. vooru kohtumises liigatabeli punase laterna meeskonda Watfordi, kes alistati tulemusega 2:0. Liverpooli mõlemad väravad lõi Mohamed Salah, kes oli täpne 38. ja 90. minutil.

Liverpooli lähim jälitaja Leicester City komistas täna Norwichi vastu, kellega mängiti kodupubliku ees 1:1 viiki. Soome ründetäht Teemu Pukki viis külalised 26. minutil 1:0 juhtima, ent Tim Kruli omavärav 12 minutit hiljem päästis Leicesterile viigipunkti. Selle tulemusega katkes Leicester City kaheksamänguline võiduseeria.

Jätku sai ka Londoni Chelsea kehv vorm, kui saadi juba enda neljas kaotus viimases viies liigamängus. Täna kaotati Dan Goslingu 84. minuti väravast Bournemouthile.