Eestil jäi kodusel saalijalgpalli Balti turniiril punktiarve avamata ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti - Läti saalijalgpalli Balti turniiril
Eesti - Läti saalijalgpalli Balti turniiril Autor/allikas: Jana Pipar/Jalgpall.ee

Kolmapäeval lõppes Raasikul toimunud saalijalgpallikoondiste Balti turniir. Viimasel mängupäeval võitis Läti Eestit tulemusega 4:0 ja võitis võistluse täiseduga.

Eesti näitas tugevate lõunanaabrite vastu sisu, kuid üks standardolukord üheksandal minutil oli piisav, et lätlased mängu juhtima asuks, vahendab jalgpall.ee. Küljesisselöögist tulnud palli suunas värava eest postide vahele tähelepanuta jäänud Andrejs Baklanovs. Kuigi võimalusi oli ka Eestil, võitis avapoolajal ühe väravaga Läti.

Eestil oli võimalus mänguseis viigistada ka teisel poolajal, kuid sarnaselt esmaspäevase mänguga Leedu vastu ei suudetud tekitatud momente realiseerida. Hoopis Ricards Rašcevskis viis lõunaabrid 26. minutil kahe väravaga juhtima. Samal minutil teenis punase kaardi Edwin Stüf ning mõnikümmend sekundit hiljem suutis Läti oma arvulise ülekaalu väravaks vormistada, kui 3:0 seisu tõi tabloole Maksims Sens. Lätlaste viimase tabamuse eest hoolitses 30. minutil Janis Pastars.

Läti, kes alistas teisipäeval 5:2 Leedu, kogus parimana kuus punkti ja võitis taas tiitli. Viimati olid lätlased võidutsenud 2016. aastal Jelgavas (2017. aastal võitis tiitli Leedu, mullu turniiri ei toimunud). Leedu oli kolme punktiga teine, Eestil jäi sel korral punkti- ja väravatearve avamata.