Tass püstitas NCAA-s oma lauapallide rekordi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Matthias Tass
Matthias Tass Autor/allikas: AFP/Scanpix

Eesti korvpalluri Matthias Tassi kodumeeskond Saint Mary's Gaels alustas uut hooaega NCAA üliõpilasliigas napi võiduga, kui neutraalsel väljakul alistati lisaaja järel Wisconsin Badgers 65:63.

Enam kui 3 000 pealtvaataja ees peetud kohtumises juhtis Saint Mary's pikale pausile minnes 30:24, kuid normaalaja lõpuks oli seis viigis 54:54. Lõplikult kallutati mäng enda kasuks alles lisaaja viimasel minutil, vahendab Korvpall24.ee.

Saint Mary'se ridades teist ülikooliaastat veetev Tass alustas esimest korda oma NCAA-karjääri jooksul algviisikus.

20-aastase ääre- ja keskmängija arvele kogunes 27 minutiga viis punkti (kahesed 2/6, vabavisked 1/2), kümme lauapalli, neli resultatiivset söötu ning kaks pallikaotust, enne kui ta lisaajal viie veaga pingile langes.

Lauapallide arv tähistab tema NCAA-karjääri parimat tulemust.