Kreek ja Pariisi Volley tulid karikasarjas raskest seisust välja ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ardo Kreek
Ardo Kreek Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Pariisi Volley'st sai kolmapäeva õhtul neljas Eesti võrkpalluri koduklubi, mis jõudis Prantsusmaa karikavõistlustel veerandfinaali. Kodus peetud põnevuslahingus alistati 0:2 kaotusseisust 3:2 (-15, -22, 17, 23, 13) teine meistriliigaklubi Rennes Volley.

Ardo Kreek kuulus pealinlaste algrivistusse ja kogus viie geimiga 8 punkti (+3), kirjutab Võrkpall24.ee.

Veerandfinaalis kohtuvad omavahel Timo Tammemaa koduklubi Tours ja Hindrek Pulga tööandja Chaumont, mis tähendab ühtlasi, et me näeme Prantsusmaa liiga kevadise finaali kordusmatši. Renee Teppan ja Poitiers' mängivad võõrsil Narbonne'iga ning Pariis kodus Nantes'iga.