Padise ei jätnud Tabasalule suurt võimalust ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Reval-Sport/Padise naiskond
Reval-Sport/Padise naiskond Autor/allikas: Eesti Käsipalliliit

Naiste käsipalli karikavõistlustel alistas tänases veerandfinaalseeria avamängus tiitlikaitsja Reval-Sport/Padise esimest hooaega mängiva Tabasalu naiskonna.

Avapoolaja järel olid Padise naised juhtimas 20:9, lõppseisuks vormistati 43:20. Võitjate parimana viskas Polina Gorbatsjova kümme väravat, Maarja Põldver lisas üheksa tabamust. Tiitlikaitsja poolt panustas Marie Urvik veel seitsme väravaga, Veronika Londaku arvele jäi viis ning Anastasia Londaku kontosse kolm väravat. Kaks tabamust said kirja nii Eliisabet Põldver, Kim Ly Hoang, Mari Pihelgas kui Inna Baranova, ühe värava viskas Janeli Patrail.

Tabasalu väravaviskajad: Teele Utsal 10, Kerli Jõks 5, Merit Moro ja Simona Koppel 2, Gertu Jõhvikas 1.

Veerandfinaalide võitja selgub kahe mängu kokkuvõttes, korduskohtumine toimub 10. novembril.