Sappineni mänguaeg on Sloveenias paika loksunud, Käit jälle eemal ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Rauno Sappinen
Rauno Sappinen Autor/allikas: nkdomzale.si

Kahe Eesti jalgpallikoondislase koduklubi Domžale sai Sloveenia kõrgliigas hooaja neljanda võidu, kui koduväljakul oldi üle eelviimasel kohal paiknevast Bravost.

Domžale oli juba 29. minutiks sisse võtnud 2:0 eduseisu ning sellise seisuga mäng ka lõppes, vahendab Soccernet.ee. Rauno Sappinen sekkus kolmandat mängu järjest platsile 79. minutil, Mattias Käit sarnaselt neljale eelnevale mängule koosseisu ei kuulunud. Domžale on 15 vooru järel seitsmendal kohal, jäädes esinelikust 12 punkti kaugusele.

Itaalia naiste esiliigas alistas Napoli teise poolaja alguses löödud väravatest 2:0 Lazio. Vlada Kubassova tegi kaasa kogu mängu, Lisette Tammik vahetati välja 61. minutil. Napoli on tabelis teisel kohal.