Ojamaa ja Pika koduklubi teenis hilise viigi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Henrik Ojamaa (Eesti) - Sergei Matveitšik (Valgevene)
Henrik Ojamaa (Eesti) - Sergei Matveitšik (Valgevene) Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Henrik Ojamaa ja Artur Pika koduklubi Legnica Miedz teenis Poola jalgpalli esiliiga 15. voorus Belchatowi vastu tänu 88. minuti penaltile 1:1 viigi.

Nagu kõigis 14 varasemas mängus, kuulus Ojamaa põhikoosseisu. 74. minutil 0:1 kaotusseisus vahetati ta aga välja. Pikk istus algusest lõpuni varupingil, kirjutab Soccernet.ee.

Kui enamik 15. vooru kohtumisi on veel pidamata, asub Miedz tabelis viiendal kohal, liidrist kolme punkti kaugusel.