Rauno Nurgeri panusest Breogani võiduks ei piisanud

Rauno Nurger
Rauno Nurger Autor/allikas: facebook.com/CBBreogan

Hispaania esiliiga (LEB Gold) tiitlit jahtiv Rauno Nurger ja CB Breogan pidid tunnistama kodumeeskonna paremust. CBC Valladolidile jäädi alla 82:94 (30:24,19:20,19:23,14:27).

Pärast kolme esimest veerandit oli Nurgeri klubi jaoks kõik hästi. Juhtuma hakkas viimasel neljandikul, kui Valladolid järgmise käigu sisse lükkas ning Breogani kaitses kinni võttis, vahendab Korvpall24.ee.

Korvi alt tabasid vastased koguni 66% täpsusega ja patustasid vähem pallikaotustega.

Nurger tegi kaotusmängus igati korraliku esituse. 19 minutiga tõi 10 punkti (kahesed 5/5, kolmesed 0/2, vabavisked 0/2), hankis viis lauapalli, andis kaks korvisöötu, tegi ühe pallikaotuse ja kaks viga.