U-18 jalgpallikoondis kaotas võõrsil Gruusiale ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti U-18 jalgpallikoondis
Eesti U-18 jalgpallikoondis Autor/allikas: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti U-18 jalgpallikoondis pidas tänavuse aasta esimesi ametlikke maavõistluseid, kui võõrsil mängiti Gruusia eakaaslastega.

Kui avamäng lõppes võõrustajate 3:0 võiduga, siis teisipäevases kohtumises mängis Gruusia Eesti üle tulemusega 2:0.

Kohtumise ainsad väravad sündisid sarnaselt avamänguga teisel poolajal. Shalva Ogbaidze viis võõrustajad teise poolaja esimesel minutil juhtima. Mängu teine värav löödi 88. minutil, mil täpne oli Dito Pachulia.

Eesti algkoosseisu kuulusid Andri Viinapuu, Lars-Indrek Aigro, Jaagup Luts, Kevor Palumets, Kristjan Stüff, Märten Subka, Nikita Dronov, Carl Robert Mägimets, Raiko Randlahe, Tanel Tammik ja Leonid Arhipov.