Karl Toomi hiilgemäng tõi klubile kauaoodatud võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Karl Toom
Karl Toom Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Reede õhtul kohtusid Karl Toom ja TV Emsdetten Saksamaa käsipalli 2. Bundesligas kodusaalis VFL Gummersbachiga ning suutsid eestlase vägeva mängu abil lõpuks ühe matšilõpu enda kasuks kallutada.

Kohtumise lõpp läks tõeliselt põnevaks. Toom viis oma võistkonna 58. minutill 25:24 ette, kuid minut hiljem külalised taas viigistasid. 40 sekundit enne lõppu sai Tin Kontrec Gummersbachi poolt punase kaardi ning eestlase koduklubile jäi ülekaalus olles viimane rünnak. Paul Kolk suutiski koos lõpuvilega skoorida ning tõi Emsdettenile kauaoodatud võidu. Eestlase arvele jäi lõpuks kuus väravat ning üks resultatiivne sööt, kirjutab Käsipall24.ee.

Emsdetten jätkab 2. Bundesliga tabelis kahe võidu ja kuue kaotusega eelviimasel kohal. Järgmine kohtumine peetakse 19. oktoobril lähirivaali HSG Konstanzi vastu.