15-aastane jalgpallur lõi debüütmängus juba avapoolajal kübaratriki ({{commentsTotal}})

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Viimsi JK 15-aastane ründaja Oscar Ollik debüteeris jalgpalli Esiliiga B-s kübaratrikiga. Ta avas skoori juba teisel minutil ja lõi kolm väravat ära 39. minutiks. Viimsi võitis tänu nendele tabamustele Võru Heliost 3:1.

Kübaratriki tegi Esiliiga B 31. voorus ka Robi Saarma, kelle kolmest väravast kaks sündisid penaltist. Ta aitas liidril Nõmme Unitedil purustada Keila JK 6:1, vahendab Soccernet.ee.

Tabeli punane latern Põhja-Tallinna Volta sai üle hulga aja punktilisa, olles eelnevalt kaotanud viis liigamängu järjest, väravate vahega 4:32. Eile tegi Volta 0:0 viigi Nõmme Kalju duubelmeeskonnaga.