Eduka debüüdi teinud Mihkel Kirves aitas koduklubi võiduni ({{commentsTotal}})

Mihkel Kirves
Mihkel Kirves Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Mullu Pärnu Sadama võistkonnas mänginud Mihkel Kirves tegi Slovakkia klubi Levice Patrioti eest ametliku debüüdi Alpi-Aadria karikasarjas, kus mindi vastamisi Sloveenia klubi Hopsi Polzela võistkonnaga. Kohtumine võideti tulemusega 97:87 (20:16, 38:28, 17:24, 22:19).

Pingilt kohtumist alustanud Kirvese koduklubi kontrollis suuremal määral kogu kohtumist. Kui avaveerand võideti 20:16, siis poolajale mindi juba märksa turvalisemas seisus 58:44. Teisel poolajal suutsid sloveenid küll vahet vähendada, aga Levice suutis mängu tüürida võidusadamasse tulemusega 97:87, vahendab Korvpall24.ee.

Kirvese arvele kogunes edukas debüütmängus 12 minutit mänguaeg, kümme punkti (visked väljakult 4/7), vabaviskeid tabas eestlane 1/3, hankis ühe lauapalli, tegi ühe isikliku vea ning tema vastu rikuti määrusi kolmel korral.