Drell Serie A debüüdist: kaitses sain hakkama, aga visked ei kukkunud sisse ({{commentsTotal}})

Henri Drell
Henri Drell Autor/allikas: facebook.com/VictoriaLibertas

Eesti korvpallikoondislane Henri Drell tegi teisipäeval oma debüüdi Itaalia kõrgliigas ehk Serie A-s, kui tema klubi Pesaro pidi nõrga kolmanda veerandaja tõttu kodupubliku ees leppima 72:80 (20:23, 21:17, 7:26, 24:14) kaotusega Bologna Fortitudo vastu.

Algviisikus alustanud 19-aastane Drell sai mänguaega 25 minutit, kuid oli hädas visketabavusega. Kokku jäi eestlase arvele küll vaid kaks punkti (kahesed 1/5, kolmesed 0/3), kuid meeskonna üheksast resultatiivsest söödust koguni kolmandik ning lisaks ka kolm lauapalli, kirjutab Korvpall24.ee.

"Need visked, mida oleks vaja kindlasti ära panna, ei kukkunud. Kaitses sain hakkama, aga… oleks visked ära pannud, oleks ka skoor teine olnud," rääkis eestlane mängu järel portaalile.