Ksenija Balta uue spordikliiniku avamisest: olen sellest väga palju puudust tundnud

Täna, 20. septembril toimus Sportomedica spordikliiniku pidulik avamine.

A. Le Coq Arena põhjatribüüni ruumides tegutseva kliiniku meeskond koosneb oma ala spetsialistidest, kelle hulka kuuluvad teiste seas ka ortopeed Kaspar Rõivassepp ja füsioterapeut Indrek Tustit.

Laia teenuste valikut vigastuste ennetuseks ja raviks pakutakse nii tippsportlastele kui ka harrastajatele alates 23. septembrist.

"Kindlasti ma olen sellest väga palju puudust tundnud. Väga raske, kui head spetsialistid on erinevates kohtades ja tihtipeale ei pruugi nendeni jõudagi," lausus karjääri jooksul korduvalt traumadega kimpus olnud kaugushüppaja Ksenija Balta ERR-ile.

"Aga sellise kompleksina on see ülioluline. Spetsialistidel on omavahel selline koostöö, side ja nad saavad arutada. Arutelus jõutakse alati õigete asjadeni. Ma usun, et see on parim viis, kuidas ühele tippsportlasele on võimalik toeks ja kasuks olla. Kõik koondavad oma mõtted ja mõeldakse välja parim plaan."

Sportomedica teenuste hulka kuuluvad ortopeedi vastuvõtt, füsioterapeudi vastuvõtt, kiropraktika, spordiarst, terviseuuringud ja sportlaste psühholoogiline nõustamine. Samuti pakutakse Eesti Haigekassa rahastatud ennetusprojekti "Noorsportlaste tervisekontroll spordiga seotud terviseriskide ennetamiseks" raames noorsportlastele vaid visiiditasu eest terviseuuringuid.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: