Saalijalgpallikoondis kohtub võõrsil Walesiga ({{commentsTotal}})

Eesti saalijalgpallikoondis
Eesti saalijalgpallikoondis Autor/allikas: Liisi Troska/jalgpall.ee

Eesti saalijalgpallikoondis sõidab Walesi, kus on ees ootamas kaks maavõistlust kohaliku koondisega.

Esimene mäng leiab aset reedel, 20. septembril Eesti aja järgi kell 21.30. Teine matš peetakse laupäeval algusega kell 20.00. Mõlemad kohtumised toimuvad Cardiffi House of Sport Hallis.

"Ma usun, et tegu on meie jaoks hea vastasega," sõnas saalijalgpallikoondise peatreener Dmitri Skiperski. "Nende kohta üleliia palju infot ei ole, aga kõik senine viitab sellele, et peaks ees ootama matšid võrdsete vastaste vahel."

Kui Viimsi mängijatel on seljataga kõrgetasemeline kodune Meistrite liiga turniir, siis teiste meeskondade jaoks pole veel hooaeg alanud. "Tegu on meie koondislaste jaoks ettevalmistusega tulevaks hooajaks. Mõned treeningud oleme jõudnud ka teha ja koguneme viimaseks väljasõidueelseks treeninguks ka täna. Näha on, et saalis on täiesti teine hingamine ja veidi läheb harjumiseks veel aega," lisas peatreener.

Saalijalgpallikoondist on ees ootamas ka detsembri alguses Eestis toimuv Balti turniir ja uue kalendriaasta alguses ootav valikturniir.

Eesti saalijalgpallikoondis:

Väravavahid
Madis Rajando (25.03.1989) – Tallinna SK Augur Enemat 30/0
Alex Renin (17.09.1998) – Viimsi FC Smsraha 2/0

Väljakumängijad
Sergei Kostin (28.05.1984) – Viimsi FC Smsraha 42/1
Artur Makarov (16.10.1992) – Viimsi FC Smsraha 0/0
Egert Peljo (03.06.1993) – Viimsi FC Smsraha 0/0
Artur Bõstrov (02.09.1991) – Viimsi FC Smsraha 3/0
Kristjan Paapsi (30.07.1987) – SJM Tartu Ravens 33/5
Raul Rebane (18.08.1994) – SJM Tartu Ravens SK 5/0
Lehar Savikink (05.05.1990) – SJM Tartu Ravens 5/0
Mikk Laas (30.09.1990) – SJM Tartu Ravens 0/0
Nikita Tšernei (08.12.1991) – Tallinna FC Cosmos 22/3
Maksim Aleksejev (24.05.1989) – Tallinna FC Cosmos 29/11
Pavel Rubel (21.01.1991) – Tallinna FC Cosmos 12/2
Juri Amosov (04.03.1977) – Tallinna FC Cosmos 0/0

Peatreener: Dmitri Skiperski
Abitreenerid: Marko Arge, Kert Küttis
Füsioterapeut: Siret Kalbus
Delegatsiooni juht: Katrin Lagerest

Toimetaja: Anders Nõmm



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: