Dener Jaanimaa koduklubi alustas SEHA-liigat uskumatu võiduga ({{commentsTotal}})

Dener Jaanimaa (palliga)
Dener Jaanimaa (palliga) Autor/allikas: Helin Potter

Dener Jaanimaa koduklubi Zaporižžja Motor alustas SEHA-liigat vägeva 25:24 võiduga Prešovi Tatrani üle.

Ukraina klubi jaoks oli tegemist esimese kohtumisega sellel turniiril. Mäng algas väga võrdselt ja esimesel poolajal kumbki võistkond rohkem kui kahe väravaga ei juhtinud. Teist perioodi alustas natuke paremini koduvõistkond Tatran ning 52. minutil oligi seis 24:21 nende kasuks ja korraks tundus, et mäng on juba eestlase klubi jaoks läinud. Viimased kaheksa minutit aga ei lasknud Motor enam vastastel visata ühtegi väravat ning paar sekundit enne lõppu viskas Igor Soroka seisuks 25:24 ja kindlustas Zaporižžjale ajaloolise esimese võidu SEHA-liigas, vahendab Käsipall24.ee.

Jaanimaa väravaid ei visanud, kuid andis ühe resultatiivse söödu.

Järgmise mängu peab Motor SEHA-liigas juba laupäeval, kui kohtutakse eelmise aasta Meistrite liiga võitja Skopje Vardariga