Soome koondise väravavaht sai juba kolmandal minutil punase kaardi ({{commentsTotal}})

Lukas Hradecky mängis palli väljaspool karistusala käega
Lukas Hradecky mängis palli väljaspool karistusala käega Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Saksamaa jalgpallimeistrivõistluste kõrgliigas teenis väljaspool karistusala palli käega mänginud Frankfurdi Eintrachti esindav Soome koondise puurilukk Lukas Hradecky juba kolmandal minutil punase kaardi ning mehe koduklubi pidi võõrsil tunnistama RB Leipzigi 3:0 paremust.

Soomlase asemele väravasse asunud Bundesligas debüüdi teinud Heinz Lindner tõrjus küll olukorrale järgnenud trahvilöögi, kuid mehest tagasi põrkunud palli suunas puuri Marvin Compper, kelle värava sünniajaks märgiti 6. minut. Esimese poolaja neljandal üleminetul lõi Timo Werner 2:0 ning Jesus Vallejo omavärav 67. minutil seadis tabloole lõppseisu 3:0.

Ainsana kaotuseta jätkav Hoffenheim alistas võõrsil Sandro Wagneri 47. ja Andrej Kramarici 64. minuti tabamustest 2:0 Augsburgi ning Dortmundi Borussia oli Bremenis 2:1 üle kohalikust Werderist. Schalke sai kodus üleaja väravast 1:0 jagu Ingolstadtist ja VfL Wolfsburg sama tulemusega Hamburgist. Darmstadt ning Mönchengladbachi Borussia tegid 0:0 viigi.