U-16 neidude korvpallikoondis Venemaa eakaaslastele vastu ei saanud ({{commentsTotal}})

Korvpall
Korvpall Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti kuni 16-aastaste tütarlaste koondis pidas täna oma teise kohtumise Lätis Liepajas toimuval Balti matši turniiril, kui Venemaa eakaaslastele jäädi alla 42:83 (13:22, 13:26, 5:22, 11:13).

Allan Siimanni hoolealused jäid kaotusseisu juba avaveerandil, kui venelannadest visati üheksa punkti vähem, vahendab Korvpall24.ee. Poolajapausile minnes oli Eesti taga 26:48 ja kolmanda veerandi järel 31:70. Lõpuvileks kärises vahe 41 punktile.

Anete Elisabeth Adler tõi mängu parimana 17 punkti, võttis 7 lauapalli, tegi 3 vaheltlõiget ja blokeeris ühe vastaste pealeviske.

Eesti koondis on nüüd kaotanud mõlemad seni peetud kohtumised, reedel kell 12.00 lähevad eestlannad vastamisi Leedu eakaaslastega.