U-16 jalgpallikoondis kohtub võõrsil kahel korral Põhja-Iirimaaga ({{commentsTotal}})

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti U-16 noormeeste jalgpallikoondis peab järgmisel nädalal oma esimesed ametlikud maavõistlused, kui võõrsil kohtutakse Põhja-Iirimaa eakaaslastega.

Noortekoondis koguneb pühapäeval Tallinnas, kui treenitakse TNTK väljakul. Esimene matš leiab aset esmaspäeval, 19. augustil Belfastis Breda Parkil Eesti aja järgi kell 20.45 ning teine kaks päeva hiljem, 21. augustil kell 21.00 Dungannonis Stangmore Parkil.

Noortekoondise peatreener Jan Harend kutsus kohtumiseks meeskonda 18 mängijat.

Eesti U-16 koondis:

Väravavahid

Kaupo Kruusmäe (12.01.2004) – Viljandi JK Tulevik
Oskar Hendrikson (19.09.2004) – Tallinna FC Levadia 

Kaitsjad

Robin Kane (29.05.2004) – Viimsi JK
Hugo Palutaja (02.03.2004) – JK Tallinna Kalev
Alexander Kapitan Bergman (08.12.2004) – JK Tallinna Kalev
Oscar Ollik (03.04.2004) – Viimsi JK
Oliver Niit (03.06.2004) – Tallinna FC Flora
Ants Joosep Virkus (17.01.2004) – JK Tallinna Kalev

Poolkaitsjad ja ründajad

Andreas Vaher (15.04.2004) – FC Nõmme United
Nikita Kondratski (07.05.2004) – Tallinna JK Legion (laenul KSK Štrommist)
Roman Teljakov (21.07.2004) – Tallinna FC Levadia
Markus Riisenberg (15.07.2004) – JK Tallinna Kalev
Ramon Smirnov (25.08.2004) – JK Tallinna Kalev
Kevin Burov (27.04.2004) – Tartu JK Tammeka
Gregor Lehtmets (15.01.2004) – Viimsi JK
Karl Erich Kaljuvere (26.03.2004) – Viimsi JK
Romet Kaupmees (08.03.2004) – JK Tallinna Kalev
Georg Voldemar Järve (13.04.2004) – Tartu JK Tammeka

Peatreener: Jan Harend
Abitreener: Ilja Monakov
Väravavahtide treener: Karli Kütt
Kehalise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann
Füsioterapeut: Sten Ütsmüts
Mänedžer: Ljubov Lobõševa

Toimetaja: Anders Nõmm



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: