Noormängijad aitasid Evertonil Manchester City koguni nelja väravaga alistada ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Evertoni jalgpallimeeskond
Evertoni jalgpallimeeskond Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai pühapäeval hävitava kaotuse osaliseks Manchester City, kes jäi võõrsil Evertonile alla koguni 0:4.

Romelu Lukaku viis võõrustajad 34. minutil juhtima, kaks minutit pärast teise poolaja algust suurendas Kevin Mirallas Evertoni eduseisu kaheväravaliseks.

79. minutil oli täpne 18-aastane Tom Davies ning kohtumise neljandal üleminutil lõi Evertoni eest debüüdi teinud 19-aastane Ademola Lookman City kirstu viimase naela.

42 punkti kogunud City on liigatabelis viiendal kohal, Everton on 33 silmaga seitsmes.