Kapten Mošnikov lõi Leedus oma debüütvärava ({{commentsTotal}})

Sergei Mošnikov
Sergei Mošnikov Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Palanga meeskonna kaptenipaela kandnud Sergei Mošnikov lõi Leedu kõrgliiga esmaspäeva mängus oma hooaja esimese värava.

35-kordne Eesti koondislane avas võõrsilmängus Panevežyse vastu skoori 16. minutil, vahendab Soccernet.ee. Sel hooajal 19 mänguga vaid kümme punkti kogunud Palanga lubas kodumeeskonnal lüüa viimase 15 minutiga kolm väravat ja pidi seetõttu leppima 1:3 kaotusega.

Kuigi Palanga on sportliku taseme poolest olnud Leedu liiga tänavuse hooaja halvim meeskond, siis Stumbrase finantsraskused on neile kindlustanud koha vähemalt üleminekumängudel.