Eesti noortekoondis alustab turniiri Vanuatul ({{commentsTotal}})

Eesti noorte jalgpallikoondis
Eesti noorte jalgpallikoondis Autor/allikas: Eesti Jalgpalli Liit/jalgpall.ee

Eesti noortekoondis osaleb turniiril Vanuatul. Võistkond võttis pika reisi ette 20 mängijaga.

Koosseisus toimus võrreldes esialgse nimekirjaga üks muudatus, kui Michael Schjonning-Larseni asemel kuulub noortekoondise ridadesse Artjom Kovrigin.

Eesti kuulub turniiril A-algruppi. 15. augustil lähevad meie alagrupis vastamisi Tahiti – Paapua Uus-Guinea, 18. augustil Eesti aja järgi hommikul kell 6 kohtutakse Paapua Uus-Guineaga ja 21. augustil on samal kellaajal Eesti vastaseks Tahiti. B-alagrupis mängivad India, Vanuatu ja Uus-Kaledoonia.

Kohamängud leiavad aset 24. augustil, kui alagruppide võitjad mängivad omavahel finaalis, alagruppides teise koha saavutanud võistkonnad heitlevad pronksimatšis ning alagruppide kolmanda koha omanikud mängivad viienda koha nimel. 

15.-24. augustini toimuval turniiril osalevad mängijad sünniaastaga 2001 ja 2002. Eesti U-19 ja U-18 vanuseklassi mängijatest moodustatud meeskonda juhendab turniiril peatreenerina Andres Oper, keda abistavad Andres Koogas ja väravavahtide juhendaja Ruslan Mironov.

Eesti noortekoondise koosseis:

Väravavahid
Matheas Madik (08.06.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Viimsi JK-st)
Martin Tilk (06.01.2002) – FC Nõmme United (laenul Raplamaa JK)

Kaitsjad
Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
Erik Kruglov (09.02.2002) – Tallinna FCI Levadia (laenul JK Järvest)
Naatan Siimeon Tamm (16.06.2001) – FC Elva
Kristo Hussar (28.06.2002) – JK Tabasalu
Artjom Kovrigin (30.10.2001) – FCI Tallinn
Georg Grahv (17.10.2001) – Pärnu JK Vaprus

Poolkaitsjad ja ründajad
Joonas Luts (12.01.2001) – Tartu JK Welco (laenul FC Santosest)
Daniel Fedotov (16.08.2001) – TJK Legion
Nikita Karasjov (29.03.2001) – FC Elva
Georg-Marten Meumers (03.01.2001) – Viimsi JK
Robin Limberg (10.10.2001) – Pärnu JK Vaprus
Rocco Mõtt (24.04.2001) – Pärnu JK Vaprus
Ralf Friedemann (11.10.2001) – Keila JK
Raoul Rocco Riigov (10.04.2001) – Viimsi JK
Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora
Ivan Timofejev (16.06.2002) – Tallinna FC Flora (laenul JK Legionist)
Arthur Jeršov (08.06.2002) – Tallinna FC Flora
Aleksander Iljin (05.09.2002) – Tallinna FC Flora (laenul Merkuur-Juuniorist)

Peatreener: Andres Oper
Abitreener: Andres Koogas
Väravavahtide treener: Ruslan Mironov
Arst: Liisbet Harak
Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo

Toimetaja: Kristo Tamm



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: