Anieri koduklubi kaotas lõpuminutite väravast liiga viimasele ({{commentsTotal}})

Henri Anier
Henri Anier Autor/allikas: Suwon FC

Eesti jalgpallikoondislase Henri Anieri koduklubi Suwon kaotas Lõuna-Korea esiliigas tabeli viimasele meeskonnale.

Võõrsil mänginud Suwon läks kohtumist 13. minuti Chisom Egbuchulami väravast juhtima. Kõigest viis minutit suudeti eduseisus olla, kui kodumeeskonna mängija Gyeong-Joon Kim viigistas mänguseisu, kirjutab Soccernet.ee.

88. mänguminutil lõi Seouli E-Landi mängija Won-Ki Jong seisuks 2:1 ning Suwoni minimaalse kaotusega kohtuimine ka lõppes. E-Land tõusis nüüd 17 punktiga üheksandale positsioonile, Suwon jätkab 31 punktiga kuuendal tabelireal.

Henri Anier eelmises mängus saadud punase kaardi tõttu täna kaasa ei teinud.