Ojamaa andis koduklubi võidumängus resultatiivse söödu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Henrik Ojamaa
Henrik Ojamaa Autor/allikas: EJL/Facebook

Eelmisel nädalal Legnica Miedzi eest värava löönud Henrik Ojamaa panustas laupäevasesse Poola esiliiga võidumängu Glogowi Chrobry üle resultatiivse sööduga.

Miedz pööras kodustaadionil varase kaotusseisu ümber 2:1 võiduks, kusjuures viigivärav sündis avapoolaja viiendal lisaminutil ja võiduvärav alles 86. minutil, kirjutab Soccernet.ee. Ojamaa oli Miedzi klubi mängukirjelduse kohaselt väga aktiivne ning andis 1:1 viigiväravale ka söödu.

Artur Pikk tegi sarnaselt Ojamaale kaasa kogu kohtumise. Teise poolaja keskel teenis ta kollase kaardi.

Ken Kallaste vaatas pingilt, kuidas Tychy 71 alistas samuti kodus kaotusseisust välja tulles 4:1 Opole Odra.