Vihmann ja St. Johnstone avasid Šotimaal punktiarve ({{commentsTotal}})

Madis Vihmann
Madis Vihmann Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Madis Vihmann kuulus pärast Šotimaale siirdumist kolmandat mängu järjest põhikoosseisu ning laupäeval pääseti tänu hilisele tagasitulekule ka kaotusest.

Eesti kaitsja osalusel kaotati kõigepealt liigakarikas 1:2 Forfar Athleticule ning Šotimaa kõrgliiga avavoorus 0:7 Glasgow Celticule. Laupäeval aga võideldi end kodus Livingstoni vastu 0:2 kaotusseisust 2:2 viigini, kirjutab Soccernet.ee.

St Johnstone jäi poolajaks kahe väravaga taha, kuid Matthew Kennedy ja Callum Hendry tõid 82. minutiks tabloole viiginumbrid. Tagatipuks tõrjus kodumeeskonna puurilukk Zander Clark lisaminutitel penalti.

Vihmann on kõigis mängudes algusest lõpuni kaasa teinud.