Tamm ja Glinka jõudsid Gruusias veerandfinaali ({{commentsTotal}})

Kristjan Tamm
Kristjan Tamm Autor/allikas: Mihkel Maripuu/Postimees Grupp/Scanpix

Suurepäraseid esitusi jätkasid Telavi (Gruusia) 15 000 USD auhinnafondiga ITF-i turniiril Kristjan Tamm ja Daniil Glinka, kes on jõudnud juba veerandfinaali.

Eriti hea võidu teenis Glinka (ITF 1341.), kes alistas teisena asetatud ATP edetabeli 610. mängija Saida'lo Saidkarimovi (Usbekistan) kaks tundi ja 38 minutit kestnud mängus 7:6, 6:7, 6:2, vahendab tennisnet.ee.

Tamm (ITF 654.) sai kergemini jagu kasahh Timur Maulenovist (ITF 1305.) 6:3, 6:4. Oma pallingut Tamm ei kaotanudki, vastasel oli terve mängu peale vaid üks murdepall.