VIDEO | Kangur ja Varese kodus Läti klubi vastu ei saanud ({{commentsTotal}})

Kristjan Kangur
Kristjan Kangur Autor/allikas: Basketball Champions League

Eesti korvpalluri Kristjan Kanguri koduklubi Varese kaotas kolmapäeval Meistrite liigas koduväljakul Ventspilsile 82:88 (19:18, 18:28, 22:26, 23:16).

Kanguri klubi oli suurema osa mängust kaotusseisus, juhtima pääseti vaid korraks esimese veerandaja lõpus. Viimasel veerandil oldi paar korda isegi 18 punktiga taga, aga lõpuks suudeti vahet pisut vähendada.

Algviisikus platsile tulnud eestlane viibis väljakul 19 minutit ja viskas kolm punkti (kahesed 1/2, kolmesed 0/1, vabavisked 1/2). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, jagas kaks resultatiivset söötu, kaotas korra palli ja langes viie veaga pingile. Kasuteguri (2) ja pluss-miinus reitingu (-9) poolest oli ta meeskonna kehvemate seas.

Varese jätkab nüüd C-grupis kahe võidu ja üheksa kaotusega viimasel kohal. Ventspils (6-5) on neljas. Juhib Lyon-Villeurbanne (9-2).

Järgmisena mängitakse laupäeval, 7. jaanuaril Itaalia liigas kodus Torinoga. Seejärel ootab ees kaks Meistrite liiga kohtumist: 10. jaanuaril võõrsil Rosa Radomi ja 18. jaanuaril kodus Usak Sportifiga.