Celtic alistas kaotusseisust oma igipõlise rivaali Rangersi ({{commentsTotal}})

Glasgow Celtic
Glasgow Celtic Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Šotimaa jalgpallimeistrivõistlustel sai tiitlikaitsja Celtic Old Firmis võõrsil 2:1 jagu Rangersist ning suurendas lähimate jälitajate ees oma edumaad.

Rangers asus Glasgow klubide vastasseisu 12. minutil Kenny Milleri tabamusest juhtima. Celticule tõid aga võidu Moussa Dembele 34. ja Scott Sinclairi 70. minuti väravad. Celtic on võitnud liigas mõlemad tänavused omavahelised mängud, sest avaringis oldi kodus paremad 5:1.

Teised tänased tulemused: Dundee - St. Johnstone 3:0, Hamilton Academical - Motherwell 1:1, Partick Thistle - Kilmarnock 0:0, Ross County - Inverness Caledonian Thistle 3:2. Eile: Edinburghi Hearts - Aberdeen 0:1.

Tabeliseis: Celtic 58 (20-st mängust), Rangers 39 (21), Aberdeen 37 (20), Hearts 31 (21), St. Johnstone 28 (20), Ross 23 (21), Partick 22 (21), Dundee 22 (21), Motherwell 21 (20), Hamilton 17 (21), Inverness 16 (21) punkti.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch