Narvas toimub 12. Spordikuulsuste Jõuluturniir   ({{commentsTotal}})

Epp Mäe
Epp Mäe Autor/allikas: Tairo Lutter/Scanpix

26. detsembril kell 14.00 toimub Narva spordikeskuses traditsiooniline heategevuslik jõuluturniir, mille raames saavad kõik huvilised näha omavahel mõõtu võtmas Eesti erinevate alade tippsportlasi. Ürituse päevajuhiks on kulturist Ott Kiivikas ning peakohtunikuks tänavune olümpiapronks sõudja Allar Raja.

Kokku osaleb jõuluturniiril 8 paarisvõistkonda, kes võistlevad kokku kuuel erineval meelelahutuslikul alal. Sellel aastal on sisse viidud uuendus ja esmakordselt jõuluturniiri ajaloos toimub mõõduvõtt segapaaride vahel. Alad, millel mõõtu võetakse, on joonejooks, sõudeergomeetril sõitmine, Honda lehepuhuri võistlus, raskuse hoidmine, rippumine ja üks üllatusala.

Lisaks põhivõistlusele on kavas ka sajandi revanš sõudeergomeetritel, kus kettaheitjad Gerd Kanter ja Märt Israel klaarivad arveid sõudjate Allar Raja ja Tõnu Endreksoniga, kes möödunud aastal neid samal alal võitsid. Põhialade vahel esineb uue kavaga ka 3-kordne fitnessi maailmameister Oleg Anissimov ning saab kaasa elada käesurumise võistlusele, kus väljakutsuvaks osapooleks käesurumise Eesti Meister Susie-Ann Viirg.

Pileti ostnute vahel loositakse välja auhindu ning toimub heategevusoksjon, mille tulu läheb Narva Laste Tugikeskusele.

12. Honda Spordikuulsuste Jõuluturniiril Narvas osalevad:

· Maadlejad – Epp Mäe ja Ardo Arusaar

· Sõudjad – Kaisa Pajusalu ja Tõnu Endrekson

· Vehklejad – Erika Kirpu ja Nikolai Novosjolov

· Harrastussportlased – Sandra Raju ja Hannes Hermaküla

· Fitness – Kristina Koroljak ja Oleg Anissimov

· Mototeam – Kristel Raba ja Priit Rätsep

· Jalgpallurid - Anastassia Morkovkina ja Irie Bi Sehi Elysee

· Team Narva - Anastassia Pšenitšnaja ja Leonid Gulov

Honda Spordikuulsuste Jõuluturniiri korraldatakse alates 2005. aastast jõulude ajal Eesti erinevates spordihallides. Esimest korda viiakse võistlus läbi Narvas.

Toimetaja: Siim BoikovHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: