MM-valikturniiriks valmistuv rannajalgpallikoondis alistas Soome ({{commentsTotal}})

Rannajalgpall
Rannajalgpall Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti rannajalgpallikoondis peab võitis Tallinnas Nõmme Spordikeskuses toimunud maakohtumises Soome rahvuskoondise tulemusega 5:1.

Eesti koondise avavärava lõi 12. minutil Joosep Juha. Kaks minutit hiljem oli resultatiivne Erol Kigaste. Seejärel õnnestus soomlastel kirja saada oma esimene ja ühtlasi ka viimane värav, kui jala sai valgeks Toni Toijala. Eesti koondise eest sahistasid veel võrku Rasmus Munskind, Markus Lukk ja teist korda Kigaste.

Pühapäeval mängib Eesti koondis kell 12.30 maavõistluse Lätiga. Sissepääs mängudele on tasuta.

Rannajalgpallikoondis valmistub kohtumistega MM-valikturniiriks, mis peetakse 19.-27. juulini Moskvas. Eesti loositi A-alagruppi koos kahekordse maailmameistri Venemaa (2011 ja 2013), Saksamaa ja Ungariga. Viie alagrupi peale pääseb play-off'i 16 meeskonda ning nende kohtumiste kaheksa võitjat jagatakse kahte alagruppi. Mõlema alagrupi kaks paremat pääsevad novembris toimuvale MM-finaalturniirile.