VIDEO | Kashima Antlersi mängija lõi klubide MM-il efektse kannaga värava ({{commentsTotal}})

Jalgpalli klubide MM-il jõudis esimesena finaali Jaapani meeskond Kashima Antlers, kes oli poolfinaalis selgelt 3:0 üle Lõuna-Ameerika parimast meeskonnast Atletico Nacionalist.

32. minutil viis Shoma Doi penaltist Kashima meeskonna 1:0 juhtima. Tegemist oli tähelepanuväärse sündmusega, sest kohtunik Viktor Kassai andis 11 meetri karistuslöögi alles pärast jalgpallis uuendusliku videokorduse vaatamist.

Mängu 83. minutil lõi Kashima meeskond ka teise värava. Palli saatis kannaga puuri Yasushi Endo. Paar minutit hiljem tuli ka kolmas, autoriks hetk varem väljakule tulnud vahetusmees Yuma Suzuki.