Aksalu aitas koduklubi topelttõrjega võiduni ({{commentsTotal}})

Mihkel Aksalu
Mihkel Aksalu Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Mihkel Aksalu ja Trevor Elhi aitasid Soome kõrgliigas oma koduklubi Seinäjoki magusa 2:1 võiduni Turu Interi üle.

Inter läks võõral väljakul 57. minutil juhtima, kuid 64. minutil Mehmet Hetemaj viigistas ning mõni aasta tagasi Darmstadti eest Bundesligaski mänginud Deniss Olinõki 87. minuti penalti jättis kolm punkti koju, kirjutab Soccernet.ee.

Mihkel Aksalu käis sel hooajal neljandat korda Soome kõrgliigas väljakul, tegi kaasa kõik 90 minutit ning päästis Seinäjoki 30. minutil halvimast suurepärase topelttõrjega. Trevor Elhi sekkus platsile 69. minutil.

Tabelis on Seinäjoki küll kuues, kuid vahed on väikesed ning meeskondade peetud mängude arv erinev. Näiteks jääb Seinäjoki esikohal olevast, kuid mängu vähem pidanud Ilvesist vaid viie punkti kaugusele. Inter on Seinäjokist pidanud ühe mängu vähem ning edestab 2015. aasta Soome meistreid punktiga.