Teist korda kaotanud Arsenali lootused said hoobi ({{commentsTotal}})

Londoni Arsenal
Londoni Arsenal Autor/allikas: AFP/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas sai hooaja teise kaotuse Londoni Arsenal, kes jäi võõrsil alla Evertonile 1:2.

Alexis Sanchez viis küll Arsenali 20. minutil juhtima, aga avapoolaja eelviimasel minutil Seamus Coleman viigistas.

Evertoni võiduvärav sündis alles 86. minutil, kui täpne oli Ashley Williams. Lisaks lõpetati kohtumine kümnekesi, sest viimasel minutil teenis teise kollase kaardi Phil Jagielka.

Teises eilses kohtumises alistas Bournemouth kodus tiitlikaitsja Leiceter City 1:0. 34. minutil lõi värava Marc Pugh.

Täna peetakse Inglismaa kõrgliigas kaheksa kohtumist, teiste seas sõidab Ragnar Klavani klubi Liverpool Eesti aja järgi kell 21.45 algavas mängus külla Middlesbrough'le.

Tabelitipp: 1. Chelsea 37 punkti (15-st mängust), 2. Arsenal 34 (16), 3. Liverpool 31 (15), 4. Manchester City 30 (15), 5. Tottenham Hotspur 27 (15), 6. Manchester United 24 (15), 7. Everton 23 (16), 8. Bournemouth 21 (16).