Falcao kübaratrikk tõstis Monaco Ligue 1 liidriks ({{commentsTotal}})

Radamel Falcao
Radamel Falcao Autor/allikas: AFP/Scanpix

Prantsusmaa jalgpallimeistrivõistluste kõrgliiga 16. voorus sai AS Monaco võõrsil 4:0 jagu Girondins de Bordeaux'st ning tõusis turniiritabeli tippu.

Djibril Sidibe viis külalised 2. minutil juhtima, ülejäänud kolm väravat kanti aga Radamel Flacao arvele, kes tegi skoori 4. ja 50. minutil mängust ning 63. minutil penaltist.

Toulouse alistas tänu Ola Toivoneni kübaratrikile kodus Lorient'i 3:2, Lille OSC oli samuti omal väljakul 2:1 üle Montpellier HSC-st, AS Nancy-Lorraine 2:0 Angers SCO-st ning SC Bastia sama tulemusega Metzist. Marseille Olympique sai võõrsil 2:1 jagu Dijon FCO-st.

39 punkti kogunud Monaco tõusis OGC Nice'i ette liidriks tänu paremale väravate vahele. Kolmandal kohal olev tiitlikaitsja Paris Saint-Germain jääb duost maha nelja silmaga. Täna kohtuvad PSG ja Nice omavahel.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch