Ramos päästis klubi rekordi püstitanud Madridi Realile võidu ({{commentsTotal}})

Sergio Ramos
Sergio Ramos Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania jalgpallimeistrivõistluste liider Madridi Real alistas kodus La Coruna Deportivo ja on nüüd püsinud klubi jaoks rekordiliselt 35 mängu kaotuseta.

Võõrustajad asusid kohtumist küll Alvaro Morata 50. minuti tabamusest juhtima, kuid Joselu väravad 63. ja 65. minutil viisid ette külalised. Mariano seadis 84. minutil jalule viigi ning Realile päästis kolm punkti meeskonna kapten Sergio Ramos, kes suunas kohtuniku poolt antud üleaja teisel minutil Toni Kroosi nurgalöögi peaga väravasse. Ramos sepistas olulise tabamuse teist vooru järjest, sest möödunud nädalal lõi ta Barcelona vastu viigivärava viimasel minutil.

Võidu võttis ka Reali kannul olev Barcelona, kes alistas Luis Suarezi 59. ning Lionel Messi 72. ja 90.+2. minuti tabamustest võõrsil 3:0 Pamplona Osasuna. Real Sociedad sai kodus 3:2 jagu Valenciast ning Las Palmas ja Leganes tegid 1:1 viigi.