Levadia alistas suurelt Kuressaare, Kalju sai Tulevikust jagu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Jalgpalli Premium liigas said 17. voorus võidu kirja nii Tallinna FCI Levadia kui Nõmme Kalju.

Levadia oli koduväljakul kindlalt 5:0 parem FC Kuressaarest. Esimesed kaks väravat lõi Aime Marcelin Gando Biala – neist esimese avapoolaja teisel üleminutil ja teise värava teise poolaja algusminuteil. Viimase kümne minutiga löödi veel kolm väravat: 83. minutil oli täpne Pavel Marin, 89. minutil realiseeris Markus Jürgenson penalti ja teisel üleminutil vormistas lõppseisu Joao Neto Morelli.

Kuressaare lõpetas kohtumise kümnekesi, kuna Karl Ivar Maar teenis kahe minutiga kaks kollast kaarti ja pidi seetõttu 57. minutil väljakult lahkuma.

Nõmme Kalju sai koduväljakul 2:1 jagu Viljandi Tulevikust, võiduvärava lõi 81. minutil Aleksandr Volkov. Viljandi asus kohtumist 24. minutil Kaur Tomsoni väravast juhtima, 41. minutil viigistas Ellinton Antonio Costa Morais seisu.

Liigatabelis jätkab liidrina FC Flora, edestades Levadiat kahe ja Nõmme Kaljut kuue punktiga.