Pühapäeval algab Tondiraba jäähallis U-20 MM-i I divisjoni A-grupi turniir ({{commentsTotal}})

Jäähoki
Jäähoki Autor/allikas: AFP/Scanpix

Pühapäeval algab Tallinnas, Tondiraba jäähallis 2017. aasta IIHF U-20 MM-i II divisjoni A-grupi turniir. Eesti koondise vastasteks on Jaapan, Leedu, Horvaatia, Holland ja Rumeenia.

Grupi võitja tõuseb järgmiseks aastaks I divisjoni B-gruppi, viimane langeb II divisjoni B-gruppi.

Pühapäeval, 11. detsembril
13:00 Rumeenia – Horvaatia
16:30 Eesti – Jaapan
20:00 Leedu – Holland

Esmaspäeval, 12. detsembril
13:00 Jaapan – Horvaatia
16:30 Holland – Rumeenia
20:00 Leedu – Eesti

Kolmapäeval, 14. detsembril
13:00 Jaapan – Holland
16:30 Leedu – Rumeenia
20:00 Eesti – Horvaatia

Reedel, 16. detsembril
13:00 Horvaatia – Leedu
16:30 Rumeenia – Jaapan
20:00 Holland – Eesti

Laupäeval, 17. detsembril
13:00 Jaapan – Leedu
16:30 Horvaatia – Holland
20:00 Eesti – Rumeenia

Eesti Jäähokiliidu vastutav treener Jussi Tupamäki nimetas Eesti U-20 noortekoondise kandidaadid. Lõpliku koosseisu MM-iks teeb Tupamäki teatavaks reede õhtul pärast kell 20:00 Tondiraba jäähallis peetavat Jäähoki Eesti Meistriliiga kohtumist HC Vikingiga.

EESTI U20 NOORTEKOONDISE KANDIDAADID
VÄRAVAVAHID
Bogdan Valjaikin (27.11.1997) – Kalix UHC (SWE)
Mark Teor (12.04.2000) – HK Vipers
Daniil Erport (05.07.1999) – HC Viking

KAITSJAD
Hendrik-Paul Laosma (20.04.2000) – Lennoxville Bishop´s College (CAN)
Eduard Slessarevski (16.03.1999) – Haukat (FIN)
Saveli Novikov (22.05.1999) – HC Viking
Mihkel Sinikas (27.03.1997) – Espoo Blues Akatemia (FIN)
Dmitri Patrušev (23.02.1998) – Narva PSK
Jegor Petrov (16.09.1997) – HC Viking
Grigory Baranchukov (19.06.2000) – FSO Moskva (RUS)

RÜNDAJAD
Risto Teppan (10.04.1997) – Salo Kiekkohait (FIN)
Kristofer Jõgi (06.03.2000) – Espoo Blues B (FIN)
Daniil Fursa (06.01.1997) – Kokkola Hermes (FIN)
Morten Arantez Jürgens (17.04.2000) – Espoo Blues Akatemia (FIN)
Dmitri Kuznetsov (01.05.1999) – Tartu Kajakas
Maksim Simonov (17.08.1998) – KJT Haukat A (FIN)
Olev Kork (17.07.1997) – Tartu Kalev-Välk
Robert Arrak (01.04.1999) – Cedar Rapids Roughriders (USA)
Nikita Kozõrev (08.07.1998) – Minnestota Magicians (USA)
Vladimir Nestertšuk (06.12.1998) – KJT Haukat A AK (FIN)
Valentin Sverdlov (06.03.1997) – Connecticut Junior Rangers (USA)
Nikita Smirnov (24.06.1997) – Grankulla IFK A (FIN)
Kirill Volkov (19.06.1998) – Narva PSK
Georg Ermel (29.12.1998) – KJT Haukat B (FIN)

Peatreener: Jussi Tupamäki
Abitreener: Olle Sildre
Abitreener: Leonid Filimonov
Väravavahtide treener: Janne Pekkarinen
Meeskonna ülem: Rauno Parras
Peamänedžer: Jüri Rooba
Meeskonna mänedžer: Kirill Kolpakov
Hooldaja: Christian Adami
Füsioterapeut: Oliver Papp
Videotreener: Mirko Friman

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: