Aksalu ja Elhi saadeti minipuhkusele kaotusega ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mihkel Aksalu
Mihkel Aksalu Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Mihkel Aksalu ja Trevor Elhi kuulusid taas koos SJK algrivistusse, kuid võõrsil kaotati HIFK-ile 0:1.

Hooaega varumehena alustanud Aksalu sai kolmandat matši järjest võimaluse, kuid osalt jääb ainus värav ka tema hingele. Võõrustajad sahistasid juba kaheksandal minutil: Aksalu tuli nurgalööki rusikatega puhtaks lööma, kuid ei saanud madinas korralikku puudet ja teise palli saatis läbi meestesumma võrku norrakas Jakob Dunsby, vahendab Soccernet.ee.

Puurilukk tegi kaasa täismängu, samuti algkoosseisu kuulunud Elhi vahetati 84. minutil puhkama. Talvel HIFK-iga liitunud Silver Grauberg ei kuulunud endiselt mängupäeva koosseisu.

17 punkti kogunud SJK on liigatabelis seitsmes, kuid liidrist Turu Interist jäädakse maha vaid kolme silmaga. Jaanipäevade paiku saab SJK väikese puhkuse, uuesti tullakse platsile juuli esimesel päeval.