Rein Pill jäi Poolas napilt võiduta

Rein Pill ja Alfons Ra näitasid Poolas CSI4* ratsavõistlusel head vormi, jäädes 150 cm parkuuris napilt teiseks.

4Foulee nimelisel võistlusel Poznanis võistles üle 70 ratsaniku Euroopast ja mujalt maailmast. Tase oli kõrge ja seda enam teevad rõõmu meie ratsanike head tulemused siin võistlusel. Lisaks Pillile oli eestlastest stardis ka Gunnar Klettenberg.

Võistlust alustasid Klettenberg ja B Capitain Norman auhinnalise üheksanda kohaga 140 cm kõrguses kahefaasilises parkuuris. Reedese võistluspäeva viimases, 150 cm ümberhüpetega parkuuris, kus koguti ka Longines Rankingu punkte, tegid suurepärase sõidu Pill ja Alfons Ra. Ümberhüpete eelviimase startijana asus Pill sõitu juhtima, kuid viimasena tulnud türklane Omer Karaevli hobusel Cheston De La Pomme D'or Z suutis teha kiirema aja ja sellega ka võistlusklassi võita. Samas sõidus osales ka Gunnar hobusel Queensland, nende tulemuseks jäi kaheksa karistuspunkti põhiparkuurist.

Laupäeval lisandusid Eesti meestele kaks auhinnalist kohta CSI1* 130 cm parkuurist. Pill ja White Dream tulid 9. ning Klettenberg ja Salomon 11. auhinnalisele kohale. Samal päeval toimunud 140 cm parkuuris oli Pill Alfons Ra'ga kuues.

Pühapäeva alustasid Klettenberg ja Salomon päeva kuuenda kohaga 135 cm parkuuris. Päeva naelaks oli grand prix' sõit (160 cm), mille võitis lätlane Kristaps Neretnieks hobusel Moon Ray. Pilli ja Alfons Ra tulemuseks jäi siit neli karistuspunkti.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: