Naiste koondist ootab ees Balti turniir ja maavõistlus Valgevenega ({{commentsTotal}})

Eesti naiste jalgpallikoondis
Eesti naiste jalgpallikoondis Autor/allikas: www.jalgpall.ee

Eesti naiste jalgpallikoondist ootab ees tihe nädal, kui esmalt võetakse osa 14.–16. juunini Lätis peetavast Balti turniirist ning kaks päeva hiljem, 18. juunil võõrustatakse maavõistlusmängus Valgevene koondist.

Koondis koguneb esmaspäeval, 10. juunil Tallinnas ning Balti turniiri avamäng peetakse 14. juunil, kui kell 18 algavas kohtumises on Arkadija staadionil vastaseks Läti. Päev hiljem minnakse Baldone staadionil vastamisi Leeduga, avavile kõlab kell 14.00.

Teisipäeval, 18. juunil võõrustab Eesti koondis Kadrioru staadionil maavõistlusmängus Valgevenet. Staadion avatakse kell 16.30, kohtumise avavile kõlab kell 17.30.

Koondise kogunemisest jäävad teiste seas eemale Itaalia klubis Napolis hooaja lõpetanud Lisette Tammik ja Vlada Kubassova ning värskelt Ungari meistriks tulnud Inna Zlidnis. Erinevatel põhjustel jäävad eemale veel Siret Räämet, Ketlin Saar, Liisa Merisalu ja Diana Belolipetskaja.

Naiste koondise koosseis Balti turniiriks ja mänguks Valgevenega:

Väravavahid
Getriin Strigin (07.07.1996) – Tallinna FC Flora 18/0
Karina Kork (23.02.1995) – JK Tallinna Kalev 4/0*
Anastasija Zabello (01.02.2001) – Tallinna FC Flora 1/0
Mari-Ann Ploompuu (20.05.1998) – Pärnu JK 0/0

Kaitsjad
Pille Raadik (12.02.1987) – Aland United (FIN) 70/0
Liis Lepik (02.10.1994) – Tallinna FC Flora 22/1
Berle Brant (26.09.1989) – Pärnu JK 16/0
Ariina Mürkhain (22.06.1999) – Tallinna FC Flora 7/0
Maria Orav (07.04.1996) – JK Tallinna Kalev 4/0**
Silja Goroško (15.07.1994) – Tallinna FC Flora 2/0
Karmen Piirimaa (02.08.2002) – Põlva FC Lootos 0/0
Kristiina Tullus (12.09.1998) – Tallinna FC Flora 0/0

Poolkaitsjad ja ründajad
Katrin Loo (02.01.1991) – Tallinna FC Flora 99/19
Kethy Õunpuu (04.12.1987) – Tallinna FC Flora 94/3
Signy Aarna (04.10.1990) – Aland United (FIN) 78/26
Kristina Bannikova (15.06.1991) – klubita 59/4
Kelly Rosen (23.11.1995) – Tallinna FC Flora 38/1
Ulrika Tülp (20.06.1991) – Pärnu JK 14/1*
Mari Liis Lillemäe (01.09.2000) – Tallinna FC Flora (laenul Suure-Jaani Unitedist) 11/0
Emma Treiberg (19.11.2000) – JK Tallinna Kalev 6/0
Gerli Israel (07.02.1995) – Tallinna FC Ajax 6/0
Renate-Ly Mehevets (02.03.1999) – Tartu JK Tammeka 2/0
Getter Saar (09.11.1999) – Tallinna FC Flora 1/0
Ave-Lii Laas (12.02.1999) – Põlva FC Lootos 1/0
Jana Pipar (23.01.1994) – JK Tallinna Kalev 0/0
Tuuli Tasa (12.11.2002) – Tartu JK Tammeka 0/0

*Osalevad ainult maavõistlusmängus Valgevenega
**Osaleb ainult Balti turniiril

Peatreener: Jarmo Matikainen
Abitreener: Kaidi Jekimova
Väravavahtide treener: Martin Kaalma
Kehalise ettevalmistuse treener: Andrei Veis
Füsioterapeudid: Daria Narõškina, Liisa Veerla
Arst: Marju Raukas
Videoanalüütik: Egon-Eret Rinaldo
Koondise mänedžer: Raili Ellermaa

Toimetaja: Kristo Tamm



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: