Itaalia kõrgliigaklubi kinnitas Eesti korvpallikoondislase palkamist ({{commentsTotal}})

Kaspar Treier liitub Itaalia kõrgliigaklubi Avellinoga.
Kaspar Treier liitub Itaalia kõrgliigaklubi Avellinoga. Autor/allikas: facebook.com/SSFelliceScandoneAvellino1948

Nädal tagasi Itaalia meedias levinud uudis, et Eesti korvpallikoondislane Kaspar Treier on liitumas kõrgliigaklubi Avellinoga, sai ametliku kinnituse.

19-aastane ja kahemeetrine ääremängija pallis eelmised hooajad Itaalia esiliigaklubis Montegranaro, kellega tänavu jõuti play-off'is veerandfinaali. Eestlase arvele kogunes 35 kohtumisega keskmiselt 14 minutit, 5,1 punkti ja 2,7 lauapalli ning tema kaugvisete protsent oli 34,7% (33/95), vahendab Korvpall24.ee.

Alles paar päeva tagasi teatas Avellino ka ameeriklasest viskava tagamehe Jeremy Chappelli palkamisest, kes mänginud varem muuhulgas venelaste Ljubertsõ Triumphis ja Saraatovi Avtodoris, türklaste Banvitis ning itaallaste Cantus ja Brindisis.

Avellino lõpetas tänavusel hooajal Serie A põhiturniiri kaheksandana ning pääses viimasena veerandfinaali. Seal anti vägev lahing põhiturniiri võitnud Milano Armanile, kuid lõpuks kaotati mängudega 2-3.