Pärnu jäi Põlva Lootose vastu ootamatult võiduta ({{commentsTotal}})

Pärnu jalgpalliklubi naiskond
Pärnu jalgpalliklubi naiskond Autor/allikas: facebook.com/parnujknaiskond/

Eesti naiste jalgpalli meistriliigas loovutas teist korda sel hooajal punkte Pärnu JK, kes piirdus võõrsil tabeli eelviimase Põlva FC Lootose vastu üllatuslikult 1:1 viigiga.

Liisa Kalista Sapas viis Pärnu 33. minutil juhtima, aga Kristin Kukli tabav penalti 62. minutil jättis ühe punkti Põlvasse.

Raskustes oli ka tabelis kindlalt kolmandat kohta hoidev Tallinna Kalev, kes tuli võõrsil Saku Sportingu vastu kaks korda kaotusseisust välja ja võitis lõpuks 3:2 (40. Emma Treiberg, 55. Anne-Catherine Paulus, 90+2. Jana Pipar - 37., 53. Katriin Saulus).

Liiga liidril Tallinna FC Floral oli märksa erinev mängupäev - võõrsil alistus tabeli viimane Tartu SK 10 Premium 13:0 (2., 13. Mari Liis Lillemäe, 5., 18., 24., 67., 70., 77. pen Katrin Loo, 29., 52. Valeria Liik, 59., 69., 79. Anastasia Dodeltseva).

Neljandas laupäeval peetud kohtumises oli Tartu JK Tammeka kodus 2:1 (25., 42. Tuuli Tasa - 7. Gerda Johanna Leichter) üle JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonnast.

Tabeliseis kaheksanda vooru järel: 1. Tallinna FC Flora 24 punkti, 2. Pärnu JK 19, 3. JK Tallinna Kalev 18, 4. Tartu JK Tammeka 8, 5. JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond 8, 6. Saku Sporting 7, 7. Põlva FC Lootos 5, 8. Tartu SK 10 Premium 3.