Heas hoos Eibar tõusis LaLigas seitsmendaks ({{commentsTotal}})

Eibar
Eibar Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania jalgpallimeistrivõistluste kõrgliiga LaLiga 13. vooru esimeses kohtumises sai Eibar kodus 3:1 jagu Real Betisist.

Eibari poolelt tegid skoori Pedro Leon 19., Sergi Enrich 23. ja Kike Garcia 90.+2. minutil. Sevilla klubi auvärava sepistas 84. minutil Ruben Castro. Külalised jäid raskesse seisu juba 17. minutil, kui eemaldati Cristiano Piccini.

Viimasest neljast mängust kolm võitnud ja ühe kaotanud Eibar on 21 punktiga Madridi Atletico järel seitsmes. Omakorda viimasest neljast kohtumises ühe võitnud ning kolm kaotanud Real Betis hoiab 14 silmaga 13. positsiooni.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch