Islandersi kehv hooaeg jätkus kaotusega Lightningule ({{commentsTotal}})

Andrei Vassilevski tegi Lightningu väravasuul 34 tõrjet.
Andrei Vassilevski tegi Lightningu väravasuul 34 tõrjet. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL peeti läinud ööl üks kohtumine, kus Tampa Bay Lightning oli võõrsil kindlalt 4:0 parem New York Islanderist.

Lightningu väravaarve avas J.T. Brown ning esimesel kolmandikul oli täpne ka Ryan Callahan. Teisel perioodil suurendas Nikita Kutšerov külaliste edu, lõppseisu vormistas teise perioodi lõpus Vladislav Namestnikov.

Alates maikuus peetud idakonverentsi poolfinaalist on Tampa Bay viimase seitsme mängu kokkuvõttes olnud Islanderist parem 29:8.

Tänavune hooaeg pole Islandersil just kõige paremini kulgenud. 16 mängu järel paiknetakse idakonverentsis 13 punktiga eelviimasel ehk 15. kohal.

Mängu Lightninguga oli vaatama tulnud 12 498 inimest, kes vilistasid Islandersi peatreeneri Jack Capuano välja ja skandeerisid, et Capuano tuleks vallandada.