Treier ja Montegranaro on seljaga vastu seina, Erkmaa on finaalist võidu kaugusel ({{commentsTotal}})

Kaspar Treier ja Montegranaro
Kaspar Treier ja Montegranaro Autor/allikas: facebook.com

Kaspar Treieri koduklubi Montegranaro XL Extralight vandus reede õhtul Itaalia korvpalli esiliiga ehk Serie A2 kolmandas veerandfinaalmängus võõrsil alla Bergamole 77:86 ning jäi seerias 1:2 kaotusseisu.

Pingilt sekkunud Treier viibis väljakul 16 minutit, mille jooksul viskas ta viis punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/4), võttis kaks lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike, kirjutab Korvpall24.ee.

Seeria neljas mäng, mis Montegranarole kaotuse korral ka viimaseks jääb, peetakse pühapäeval Bergamos.

Itaalia tugevuselt kolmandas liigas ehk Serie B-s alistas Hugo Erkmaa koduklubi Napoli Ge.Vi. Basket oma alagrupi kolmandas poolfinaalmängus kodus Palestrina Citysightseeingu 67:65 ning asus seeriat 2:1 juhtima.

Algviisikus alustanud Erkmaa kogus 18 mänguminutiga kaheksa punkti (kolmesed 2/4, vabavisked 2/2) ja kaks lauapalli.