Tartu Ülikool/Kalev sai Eesti-Läti Ühisliigas 106-punktilise kaotuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti-Läti Ühisliigas olid laupäeval võistlustules kaks naiskonda. Kui FCR Media/Rapla jäi RSU/Merksile alla napilt 60:63, siis Tartu Ülikool/Kalev pidi suurfavoriidi Riia TTT 141:35 paremust tunnistama.

Esimese veerandaja 17:15 võitnud Rapla lasi RSU eest teisel veerandajal, mis kaotati 8:25. Teisel poolajal tuli Rapla küll mängu tagasi, kuid võiduni ei jõutud.

Rapla parimana viskas Pirgit Püü 17 punkti, Fransisca Dondersi arvele jäi 15 silma ja kuus lauapalli. RSU tulemuslikeim oli 21 punkti visanud Ance Aizsila.

Tartu naiskonna resultatiivseim oli kümme punkti visanud Anna Gret Asi, Nele Laurimaa lisas kaheksa silma. Riia TTT eest jõudsid kahekohalise punktiskoorini seitse naist.

Ühegi kaotuseta jätkavale Riia TTT-le oli võit viiendaks järjestikuseks, Tartu Ülikool/Kalev on saanud kuus kaotust. RSU/Merks on saanud kolm võitu ning Rapla kaks võitu ja kaks kaotust.