Sten-Timmu Sokk ja Iraklis ei jätnud play-off'is vastasele mingit võimalust ({{commentsTotal}})

Sten-Timmu Sokk
Sten-Timmu Sokk Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Kreeka korvpalli esiliigas tehti kolmapäeval algust poolfinaalseeriaga, kus Sten-Timmu Soku kodumeeskond Thessaloniki Iraklis alistas avamängus põhiturniiri viienda meeskonna Charilaose 94:59.

Iraklis võitis koduseinte toel esimese veerandaja 29:19 ja poolajaks oli eduseis 53:28. Kolmanda veerandajaga suurenes vahe 32 punktile ning koos viimase neljandiku 16:13 paremusega võeti Charilaose üle suur võit, vahendab Korvpall24.ee.

Sten-Timmu Sokk mängis ligi 21,5 minutit ning viskas kümme punkti (vabavisked 1/1, kahesed 3/4, kolmesed 1/1). Veel võttis ta ühe lauapalli, andis viis korvisöötu, kaotas korra palli ja tegi kolm isiklikku viga. Kostas Kakaroudis oli Iraklise parim 24 punktiga, Charilaose eest tõi Stefan Djordjevic 13 silma.